• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Žoliapjovės/krumapjovės/trimeriai

Sodo techniką išsirinkti yra tikrai nelengva. Pasirinkti galima žoliapjovę, krūmapjovę, trimerį, todėl pasimesti renkantis tikrai lengva. Visa ši sodo technika yra panaši, tačiau jie turi esminių skirtumų.

Žoliapjovės yra itin dažnai pasirenkamos. Jų dėka žolę galima nupjauti greitai, lengvai ir be daug pastangų. Dažniausiai žoliapjovės yra pasirenkamos kalvų, vejos pakraščiams, neretai pasirenkamos medeliams ar krūmams pjauti, tačiau kartais vien žoliapjovės gali nepakakti. Žoliapjovės gali būti kelių tipų:

Akumuliatorinės žoliapjovės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi mažus arba vidutinio dydžio kiemus. Ši sodo technika yra tyli ir lengva. Vienintelis trūkumas yra tas, jog akumuliatorius gali bet kada išsikrauti. Tai reiškia, jog atliekant darbą gali reikėti jį sustabdyti ir pratęsti tik pakrovus akumuliatorių.
Elektrines žoliapjoves pasirenka tie, kurie nori žolę pjauti lengvai, tyliai ir ekologiškai. Su jomis dirbti yra lengva ir patogu, tačiau kai kuriems gali trukdyti laidas.
Benzininės žoliapjovės yra pačios galingiausios. Jei norite, jog žoliapjovė lengvai susidorotų su krūmų šakomis ar sudžiūvusia žole, tuomet tai Jums tinkamiausias pasirinkimas. Dar vienas jų privalumas yra tas, jog jos yra neapribotos akumuliatoriaus ar laidų, todėl gali būti naudojamos bet kokio dydžio plotams.

Pasirinkti žoliapjoves yra verta, nes jos greitai ir efektyviai gali nupjauti didelius žolės plotus. Tačiau, jei reikia nupjauti žolę aplink tvorą ar dekoraciją, prireiks papildomos sodo technikos.

Trimeriai yra tikras pagalbininkas tiems, kurių pievelę puošia statulos, gėlių vagos, vazonai, sūpynės ir kitos kiemo dekoracijos. Trimeriai padeda pasiekti visas vietas, kurių žoliapjovės nepasiekia. Kaip ir žoliapjovės, trimeriai gali būti akumuliatoriniai, elektriniai, benzininiai. Jei norite turėti lygią pievelę ir nepažeisti kiemo dekoracijų, trimeriai geriausias pasirinkimas!

Krūmapjovės yra skirtos profesionaliam darbui. Krūmapjovių konstrukcija yra gerokai sudėtingesnė nei žoliapjovių. Jų gamybai yra naudojamos brangesnės medžiagos bei technologijos. Dažniausiai krūmapjovės yra pasirenkamos medelynuose, jog būtų galima pjauti plonus medelius.

Nuspręsti, kurį prietaisą pasirinkti, gali būti nelengva. Šie sodo technikos įrenginiai yra panašūs ir juos skiria tik keli dalykai. Jei sodo darbus ruošiatės atlikti pirmą kartą arba tiesiog nežinote, ką pasirinkti, verta kreiptis į konsultantą. Jis Jums padės ne tik pasirinkti reikiamą sodo techniką, bet ir patars, kurie gamintojai yra verti dėmesio. Perkant sodo techniką, verta žinoti, jog kartais reikia įsigyti daugiau nei vieną prietaisą, norint turėti tobulai sutvarkytą kiemą. Pagalvokite, galbūt Jūsų kiemui reikia ne tik krūmapjovės ar trimerio, bet ir vejapjovės, sodo traktoriuko ar kitos sodo technikos.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 1 iš 1
Akumuliatorinė žoliapjovė 20V Grizzly ART 2020-25 Li Set

Sodo techniką išsirinkti yra tikrai nelengva. Pasirinkti galima žoliapjovę, krūmapjovę, trimerį, todėl pasimesti renkantis tikrai lengva. Visa ši sodo technika yra panaši, tačiau jie turi esminių skirtumų. Žoliapjovės yra itin dažnai pasirenkamos. Jų dėka žolę galima nupjauti greitai, lengvai ir be daug pastangų. Dažniausiai žoliapjovės yra pasirenkamos kalvų, vejos pakraščiams, neretai pasirenkamos medeliams ar...

128,26 €

Rodoma prekių 1 / 1 iš 1