• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Anglinės/Malkinės kepsninės/šašlykinės

Anglimis ir malkomis kūrenamos kepsninės ir šašlykinės yra itin dažnas pasirinkimas. Jos maistą iškepa greitai ir lengvai, o apie patį maisto gardų skonį net neverta pradėti pasakoti. Gamintojai gali pasiūlyti skirtingus parametrus, funkcijas ir kt. Jei norite pasirinkti reikiamą kepsninę ar šašlykinę, verta pasinaudoti keliais patarimais:

Pagalvokite, ką ir kaip norite kepti. Jei manote, jog yra nesvarbu, kokį maistą gaminsite, Jūs labai klystate. Renkantis kepsninę ar šašlykinę reikia iš karto žinoti, ką gaminsite. Šašlykinės leidžia gardžiai iškepti mėsą, kepsninės sugeba ne tik tai, bet ir gali parūkyti mėsą. Kai kurios kepsninės turi papildomus priedus, leidžiančius maistą kepti tarsi krosnyje. Pamąstykite, ką norėsite kepti, tai gali padėti išsirinkti kepsninę.
Žinokite, kur statysite kepsninę. Pasitaiko, jog žmonės iš pradžių įsigyja kepsninę ar šašlykinę, o tik vėliau galvoja, kur ją pastatyti. Jei kieme daug vietos, tuomet galima negalvoti iš anksto. Tačiau, jei kiemas ankštas, būtinai išsirinkite vietą, kur stovės kepsninė. Tokiu atveju žinosite, kokio dydžio kepsninę ar šašlykinę pasirinkti.
Turėkite realių lūkesčių. Neretai pasitaiko, jog žmonės skiria mažą biudžetą prekei, tačiau tikisi įsigyti gerą gaminį. Taip nebūna. Jei skiriate mažesnę sumą, nesitikėkite gauti daug papildomų funkcijų ir priedų. Jei gamintojas visa tai siūlo už neįtikėtinai mažą kainą, gali būti, jog gaminys nebus geras ir patvarus.
Rinkdamiesi pagalvokite, kokios funkcijos ar priedai galėtų palengvinti darbą. Jei norite, jog maistas būtų ne tik gardus, bet ir lengvai pagaminamas, šis patarimas Jums tikrai aktualus. Pasirinkite priedus, kurie leis maistą gaminti greičiau, lengviau ir galbūt net dar skaniau!

Šių patarimų dėka turėtumėte rasti kepsninę ar šašlykinę, kuri leis mėgautis skaniu maistu. Jei iki šiol nežinote, ar tikrai norite pasirinkti anglinę kepsninę, verta peržiūrėti kelis privalumus:

Esant poreikiui, maistą galima kepti tiesiai ant ugnies. Tai jam suteiks ypatingai gardų skonį.
Suteikia intensyvų barbekiu skonį.
Anglines kepsnines galima naudoti kaip rūkyklą. Jei mėgstate rūkytą maistą, Jums tikrai verta įsigyti šią kepsninę.

Anglinės kepsninės ir šašlykinės yra geras pasirinkimas visiems, kurie mėgsta keptą mėsą. Svarbu žinoti, jog kepsninę verta įsigyti ir tiems, kurie nevalgo mėsos. Anglinės kepsninės ir šašlykinės gali kepti ne tik mėsą, bet ir kitus produktus. Galite kepti grybus, daržoves, net vaisius, pavyzdžiui, obuolius. Pasirinkti anglinę kepsninę arba šašlykinę yra verta visiems, kurie mėgsta gardžiai valgyti.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0