• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Angliniai Griliai

Būtų nelengva rasti žmogų, kuris atsisakytų sultingo kepsnio arba gardžiai pakeptų daržovių. Grilį pasirenka vis daugiau žmonių, nes jo pagalba galima paruošti maistą ne tik gardžiau, bet ir sveikiau. Jei dažnai svajojate apie sultingą kepsnį ir gardų dūmų aromatą, tuomet pats laikas įsigyti anglinį grilį.

Kokie anglinio grilio privalumai?

Jei vis dar nežinote, ar norite pasirinkti anglinį grilį, mes Jums galime padėti apsispręsti. Anglinį grilį pasirinkti yra verta dėl daugelio privalumų:

Anglinis grilis išsiskiria dėl tikro dūmų kvapo. Jei mėgstate, kai maistas yra pagardintas dūmų aromatu, tuomet šis grilis būtent Jums!
Kaina yra turbūt pagrindinis šio grilio privalumas. Geras grilis gali kainuoti vos 150 - 200 eurų. Visada galima rasti brangesnį, tačiau gerą grilį galite įsigyti ir už šią kainą. Geri dujiniai griliai gali būti gerokai brangesni ir vis tiek neprilygti angliniams griliams.
Naudojant anglinį grilį yra patogiau kontroliuoti maisto ruošimą nei naudojantis kitais griliais.
Maistas gali būti kepamas ant atviros ugnies.
Pasirinkę anglinį grilį, galite būti tikri, jog kaitra bus paskirstyta tolygiai.

Akivaizdu, jog angliniai griliai turi daugybę privalumų. Tačiau neskubėkite pirkti. Kaip ir visi kiti griliai, angliniai griliai turi ne tik privalumų, bet ir trūkumų:

Angliniai griliai kaista apie 20 - 30 minučių. Jei mėgstate skirti daug laiko kepimui, tuomet tai Jums visiškai netrukdys. Tačiau, jei norite greitai iškepti mėsą po darbo, gali būti jog šis grilis ne pats geriausias pasirinkimas.
Anglinių grilių priežiūra yra sunkesnė nei kitų grilių. Šie griliai yra sunkiau valomi, todėl daugiau laiko skirti reikės ne tik maisto gamybai, bet ir grilio valymui.

Jei šie trūkumai Jūsų neišgąsdino, tuomet anglinis grilis tikrai Jums.

Prieš perkant verta žinoti dar kelis dalykus:

Angliniai griliai yra kūrenami tik anglimis. Kūrenant malkomis, grilis greičiau susidėvės.
Norint lengviau valyti anglinius grilius, reikia pasirinkti specialius pelenų surinkimo indus.

Jei nusprendėte įsigyti anglinį grilį, liko tik tinkamai pasirinkti. Angliniai griliai gali būti įvairių parametrų, funkcijų. Pagalvokite, ką norėsite gaminti, kur statysite grilį, tuomet bus lengviau pasirinkti. Svarbiausia, jog pasirinktumėte grilį storesnio plieno ir su ketaus grotelėmis, kurios geriau paskirsto ir išlaiko karštį. Angliniai griliai leis Jums ruošti gardų ir sveiką maistą, todėl skirkite pakankamai laiko, jog pasirinktumėte grilį, su kuriuo bus lengva ir smagu ruošti patiekalus. Pasirinkite reikiamą grilį ir stebinkite svečius išskirtinio skonio patiekalais!

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0