• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Elektriniai kultivatoriai

Jei turite sodą, tuomet greičiausiai teko ne kartą girdėti apie kultivatorius. Jie paruošia dirvą augalų ir daržovių sodinimui. Kultivatorių paskirtis aiški - paruošti dirvą taip, jog sezonu metu galėtumėte džiaugtis gausiu derliumi. Perkant kultivatorių verta atkreipti dėmesį, jog jis gali atlikti ir papildomas funkcijas. Kai kurie gamintojai siūlo kultivatorių naudoti senos žolės pjovimui, bulvių kasimui ir kitiems panašiems darbams. Norint atlikti papildomus darbus, reikia tik įsigyti papildomus priedus.
Elektrinis kultivatorius yra naudinga prekė kiekvienam, turinčiam sodą. Tačiau išsirinkti kultivatorių gali būti nelengva. Kultivatorius gamina įvairūs gamintojai, kurie gali pasiūlyti skirtingas kainas, funkcijas, parametrus ir kt. Norint pasirinkti reikiamą kultivatorių, verta pasinaudoti keliais patarimais:

Pasitaiko, jog žmonės perka kultivatorių nežinodami, kur ir kam konkrečiai jį naudos. Jei nežinote, kokius darbus atliksite, tuomet neskubėkite jo įsigyti. Pagalvokite, kur ir kokiems darbams bus naudojamas, ir tik tuomet pradėkite ieškoti kultivatoriaus. Nepamirškite, jog kultivatorius gali būti naudojamas ne tik dirvos ruošimui, bet ir įvairiems kitiems darbams, pavyzdžiui:

Senos žolės pjovimui;
Aukštos žolės pjovimui;
Gali būti naudojamas kaip sniego kastuvas arba peilis;
Galima naudoti kaip vagotuvą;
Gali būti naudojamas bulvių kasimui;
arimui plūgu;
ir kt.

Prieš pirkdami pagalvokite, kur bus naudojamas. Jei reikės pasirūpinti nedideliais plotais, tuomet idealiai tiks elektrinis kultivatorius. Tačiau, jei elektros lizdas yra sunkiai pasiekiamas arba kultivatorius bus naudojamas dideliems plotams, geriau pasirinkti benzininį kultivatorių.

Rinkdamiesi iš karto pagalvokite, ar bus reikalingi priedai. Jei norėsite atlikti papildomus darbus su kultivatoriumi, tuomet akivaizdu, jog reikės įsigyti priedų. Pasidomėkite, ar pasirinktas gamintojas siūlo įsigyti priedus, ar su jų gaminiu bus galima atlikti visus reikiamus darbus.

Dažna pirkėjų klaida, jog jie renkasi kultivatoriaus svorį pagal savo poreikius. Jei norite, jog kultivatorius efektyviai atliktų darbą, rinkitės kultivatoriaus svorį pagal žemę. Jei žemė bus minkštesnė, bus geriau 30 - 50 kg sveriantys kultivatoriai. Žemei esant kietai ar molingai, reikia pasirinkti kultivatorių, sveriantį daugiau nei 50 kg. Nesirinkite lengvesnio kultivatoriaus vien dėl to, jog manote, kad bus lengva su juo dirbti. Gali būti, jog lengvesnis kultivatorius bus nenaudingas, nes žemė bus per kieta.

Pasirinkti elektrinį kultivatorių yra daug lengviau, renkantis ne pagal savo norus, o pagal tai, ko reikia Jūsų žemei ir būsimiems darbams. Pasirinkite kultivatorių ir džiaukitės efektyviai ir lengvai atliekamais darbais.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 1 iš 1
Elektrinis kultivatorius 1400W Grizzly EGT 1440

Jei turite sodą, tuomet greičiausiai teko ne kartą girdėti apie kultivatorius. Jie paruošia dirvą augalų ir daržovių sodinimui. Kultivatorių paskirtis aiški - paruošti dirvą taip, jog sezonu metu galėtumėte džiaugtis gausiu derliumi. Perkant kultivatorių verta atkreipti dėmesį, jog jis gali atlikti ir papildomas funkcijas. Kai kurie gamintojai siūlo kultivatorių naudoti senos žolės pjovimui, bulvių kasimui ir kitiems...

177,87 €

Rodoma prekių 1 / 1 iš 1