• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Kapsuliniai

Mėgautis gardžia kava kiekvieną dieną norėtų daugelis. Tačiau ne visi moka pagaminti skanią kavą. Kartais net ir patyrę kavos gurmanai paruošia ne tokią gardžią kavą, kadangi skuba arba yra išsiblaškę. Jei norite kavą paruošti greitai ir mėgautis ypatingu jos skoniu ir aromatu kiekvieną dieną, tuomet verta pasirinkti kavos aparatą. Kavos aparato dėka yra išgaunamas išskirtinis kavos aromatas ir atskleidžiamos geriausios kavos savybės.

Kavos aparatai yra naudingi, tačiau kai kurie itin brangūs. Todėl siūlome pasirinkti kapsulinį kavos aparatą. Šie kavos aparatai turi nemažai privalumų:

Nebrangi kaina;
Nesudėtinga naudoti;
Lengva palaikyti švarą;
Galima išgauti daug įvairių skonių.
Virtuvėje užima nedaug vietos.

Nors kapsulinis kavos aparatas turi daug privalumų, yra ir trūkumų. Pagrindinis trūkumas yra tas, jog kapsuliniams kavos aparatams reikia pirkti specialias kavos kapsules. Nors jos yra nebrangios, puodelio kaina vis tiek išeina didesnė nei pasirinkus kitą kavos aparatą.

Gamintojai kol kas negali pasiūlyti itin plataus kapsulinių kavos aparatų modelių asortimento. Todėl pasirinkti kapsulinį kavos aparatą gali būti itin nesudėtinga. Renkantis naudinga pasinaudoti keliais patarimais:

Vandens rezervuaras. Labai svarbu, jog paruoštos kavos užtektų ne tik Jums, bet ir kitiems šeimos nariams. Būtų nepatogu kiekvienam atskirai gaminti kavą, todėl prieš perkant verta pagalvoti, kokios talpos reikia. Jei gyvenate vienas arba šeimos nariai nemėgsta kavos, tuomet turėtų užtekti 0,5 - 1 l talpos kavos aparato.
Dizainas. Kapsuliniai kavos aparatai išsiskiria unikalia išvaizda. Jie užima nedaug vietos, yra modernūs ir traukia dėmesį.
Funkcijos. Renkantis kavos aparatą yra labai svarbu žinoti, kokių papildomų funkcijų Jums reikia. Kapsuliniai kavos aparatai gali pasiūlyti įvairių papildomų funkcijų, tokių kaip: kavos stiprumo reguliavimas, vandens filtravimas, kavos kiekio pasirinkimas ir panašiai.
Slėgis. Šis parametras yra labai svarbus. Nuo slėgio priklauso kavos aromatingumas ir stiprumas.
Kaina. Kapsuliniai kavos aparatai yra itin nebrangūs, tačiau tai nereiškia, jog negalite įsigyti dar pigiau. Virtuvės prietaisams neretai yra siūlomos akcijos, nuolaidos, todėl kartais verta palaukti, kol norimai prekei bus pritaikyta nuolaida, ir įsigyti pigiau.

Jei norite kiekvieną dieną mėgautis išskirtinio skonio kava ir ypatingu aromatu, tuomet tikrai verta pasirinkti kapsulinį kavos aparatą. Nors jie kainuoja gerokai pigiau nei daugelis kitų kavos aparatų, jų paruoštos kavos skonis gali būtų toks pat gardus ir skanus. Kapsuliniai kavos aparatai nereikalauja jokios specialios priežiūros, jais naudotis yra lengva, o nuvalyti galima per keletą minučių. Pasirinkite kapsulinį kavos aparatą ir mėgaukitės skania kava.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0