• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Dujiniai griliai

Jei lauke norite gaminti greitai, švariai ir be pelenų, tuomet pats laikas įsigyti dujinį grilį. Lauko dujinis grilis yra pats paprasčiausias maisto gaminimo prietaisas, todėl yra itin dažnai pasirenkamas. Įsigiję dujinį grilį, galėsite maistą ruošti greitai, lengvai ir gardžiai!

Kodėl verta pasirinkti dujinį grilį?

Jei svarstote pirkti dujinį grilį, turbūt jau žinote jo pagrindinius privalumus. Dažnai žmonės jį pasirenka dėl to, jog jis nepalieka netvarkos. Jei mėgstate gaminti švariai, tuomet šis grilis būtent Jums! Kitas privalumas - greitai įkaista. Dujinis grilis įkaista vos per 5 - 10 minučių. Todėl maistas gali būti gaminamas ne tik savaitgaliais, bet net ir po darbo. Dujinio grilio dėka maistą galima paruošti greitai ir skaniai per keliasdešimt minučių. Rinkdamiesi grilį, žmonės neretai atkreipia dėmesį į tai, jog jie dažnai būna didesni nei kiti griliai. Dėl šios priežasties galima iškepti daugiau maisto iš karto. Ar kada pagalvojote, jog maistą gaminti būtų daug lengviau, jei viską būtų galima daryti tiesiog ant grilio? Jei norite kepti ant grilio ne tik mėsą, bet ir žuvį, daržoves, net ir pridėti padažus, tuomet dujinis grilis Jums tikrai geras pasirinkimas.

Dujinius grilius žmonės dažnai pasirenka ir dėl plataus pasirinkimo. Jie gali būti nešiojami, įmontuojami, su integruotais stalais, hibridiniai. Kiekvienas ras tai, kas jam patiks ir bus patogu.

Dujiniai griliai gali turėti įvairių savybių, kurios darbą padaro greitesnį ir lengvesnį. Įvairaus degiklių skaičiaus kepimo zona, šoniniai degikliai, horizontalus degikliai ir rotoriai - tai tik dalis, ką gali pasiūlyti dujinių grilių gamintojai. Kiekvienas ras dujinį grilį, kuris jam bus patogus.

Visi šie privalumai Jus gali įtikinti, jog dujinį grilį pirkti yra tikrai verta. Tačiau prieš perkant verta sužinoti ir trūkumus. Jų yra ne tiek daug, kiek privalumų, tačiau vis tiek galima rasti bent keletą. Pagrindinis trūkumas - išspinduliuoja daug karščio, todėl sausina mėsą. Jei pirksite metalinį dujinį grilį, pasiruoškite būti itin atsargūs. Jie stipriai įkaista, todėl yra galimybė nusideginti. Prieš gaminant reikia patikrinti, ar yra pakankamai kuro, jog nereikėtų sustoti vidury gaminimo proceso. Tai ne visiems trūkumas. Jei nesate išsiblaškęs, tuomet nepamiršite patikrinti ir ramiai gaminsite maistą. Jei mėgstate dūmų aromatą, gali būti, jog dujinis grilis ne pats geriausias variantas, nes jis maistui nesuteikia šio kvapo.

Jei trūkumai Jūsų neišgąsdino, tuomet jau dabar galite pradėti rinktis dujinį grilį ir gaminti gardžius ir išskirtinius patiekalus.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0