• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Tandyrai

Turbūt yra nemažai žmonių, kurie net neįsivaizduoja, kas yra tandyras. Nors ši molinė krosnis yra sukurta prieš daug šimtmečių, tandyrai ne itin gerai žinomi. Žmonės renkasi šašlykines, kepsnines, grilius ir net nepagalvoja, jog yra ir daugiau būdų, kaip paruošti gardžiai maistą. Tandyras - tai keramikinė krosnis - orkaitė. Tandyrų paskirtis - maisto ruošimas. Kaip ir šašlykinės bei kepsninės, tandyrai gali paruošti gardžius šašlykus, kepsnius, vištienos bei žuvies patiekalus, daržoves ir kt. Tandyrai išsiskiria ne tik savo išvaizda, bet ir kai kuriais privalumais:

Tandyrai maisto produktus palieka sultingesnius nei šašlykinės ar kepsninės. Jei mėgstate sultingus šašlykus, kodėl Jums neišbandžius tandyro?
Sunaudoja mažiau malkų nei šašlykinės.
Tandyrai gali būti naudojami ne tik šiltuoju metų laiku, bet puikiai dirba ir minusinėje oro temperatūroje. Žinoma, verta žinoti, jog esant minusinei oro temperatūrai, tandyrą reikia kaitinti palaipsniui.
Vienu metu galima ruošti daugiau nei kelis patiekalus. Galite iš karto paruošti mėsą, žuvį, daržoves ir kt. Švenčių metu, kai reikia paruošti nemažai patiekalų svečiams, tandyras gali būti tikras išsigelbėjimas.
Dėl savo išskirtinės išvaizdos tandyras gali būti ne ne tik gaminantis gardų maistą prietaisas, bet ir puiki dekoracija namuose ar kieme. Tandyrai išsiskiria savo unikalia išvaizda, todėl patrauks svečių dėmesį ir susidomėjimą.

Akivaizdu, jog tandyrai yra praktiški, ekonomiški ir gali paruošti gardų maistą. Tačiau nepaisant visų privalumų, tandyru susidomės ne visi. Tandyrai turi trūkumų, kurie gali daryti nemažai įtakos pirkėjų sprendimui:

Tandyrų kainos yra nemažos. Norint pirkti tandyrą, reikia nusiteikti, jog mokėti reikės brangiai. Tandyrai gali kainuoti apie 500 - 1 500 eurų, o kartais net brangiau. Todėl šią prekę tikrai ne visi gali įsigyti. Jei tandyrai Jums per brangūs, pasirinkite kepsninę ar šašlykinę, kurios kainuoja gerokai pigiau.
Nors išskirtinė tandyrų išvaizda gali ne vieną sužavėti, kai kuriems tandyrai gali pasirodyti nepatogūs. Kai kuriems žmonėms gali prireikti laiko, kol jie pripras prie tandyrų. Nors tandyrais naudotis paprasta ir lengva, ne visiems tai gali pasirodyti patogu.

Nors tandyrai buvo naudojami prieš daug šimtų metų, jie yra žinomi iki šiol. Jauni žmonės turi mažiau žinių apie daugelį dalykų, gali būti, jog jiems neteko girdėti apie tandyrus. Tačiau žmonės, nusimanantys apie maisto ruošimą, žino, kas yra tandyrai ir kam jie naudojami. Jei norite ruošti gardų ir sultingą maistą, tandyras gali būti kaip tik Jums.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0