• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Picų krosnys / krosnelės

Nereikia būti tikru picų gurmanu, jog galėtumėte atskirti, kurią picą gamino picerijoje, o kuri buvo paruošta namų sąlygomis. Šaldytos picos, kavinėje gamintos picos ir namuose gamintos picos skiriasi ne tik savo išvaizda, bet ir skoniu. Gaminti picą namuose gali būti labai smagu, tačiau jos skonis dažnai nė iš tolo neprilygsta kavinėse gaminamų picų skoniui. Galite net neieškoti receptų, kaip iškepti picos padą, prilygstantį picerijų picos padams. Kavinėse ar picerijose iškeptų picų skonio paslaptis yra ne pasirinkti produktai, o krosnis. Dažniausiai namuose žmonės picas kepa orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje. Nei orkaitė, nei mikrobangų krosnelė negali iškepti picos kaip picų krosnis. Jei norite ruošti gardžias picas, įsigykite picų krosnį arba krosnelę.

Kodėl verta pirkti picų krosnelę?

Kiekviename mieste yra bent kelios kavinės ar picerijos, siūlančios klientams picas. Todėl kai kuriems gali pasirodyti, jog įsigyti picų krosnį yra tikrai neverta. Kam pirkti brangią picų krosnį, jei galima pasilepinti picomis iš picerijos? Prieš atsisakydami minties įsigyti picų krosnelę, pagalvokite apie kelis dalykus:

Picos kavinėse brangsta. Picerijose ir kavinėse yra siūloma vis įvairesnių picų, kurios ne tik turiu daugiau priedų, bet ir yra brangesnės. Picos kainuoja nepigiai. Jei gyvenate nedideliame mieste, už didelę picą mokate apie 5 - 7 eurus. Tačiau, jei gyvenate didesniame mieste, picos kainuoja apie 10 - 20 eurų. Dažniausiai žmonės picas pasirenka bent keletą kartų per mėnesį, o kai kurie net kelis kartus per savaitę. Taigi, per metus žmonės picoms gali išleisti kelis šimtus eurų, o kartais net gerokai daugiau. Pigesnės picų krosnelės gali kainuoti 400 - 700 eurų. Tokios krosnelės tikrai užtektų gardžiai naminei picai. Picos krosnelė atsipirktų vos per kelerius metus.
Picerijos gali pasiūlyti įvairių picų, tačiau ne visi randa tai, ko nori. Pati geriausia žinia apie picas yra ta, jog jas pagardinti gali ne tik padažai, bet ir įvairūs garnyrai. Gamindami picas, galite pasirinkti bet kuriuos produktus ir kiekvieną kartą valgydami pajusti skirtingą picos skonį.

Gardžiomis picomis mėgsta pasilepinti visi. Todėl įsigyti picos krosnelę yra tikrai naudinga. Galėsite ne tik lepintis gardžia pica kiekvieną dieną, bet ir stebinti svečius kulinariniais gebėjimais. Jei mėgstate picas ir valgote jas kelis kartus per savaitę, tuomet Jums tikrai verta įsigyti picos krosnelę ir gaminti ypatingo skonio picas nors ir kiekvieną dieną.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0