• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Prekių garantijos suteikimas
Visoms el. parduotuvės JaukiAplinka.lt parduodamoms prekėms suteikiama JaukiAplinka.lt standartinė prekių garantija ir/arba prekių gamintojo gamyklinė kokybės garantija.

JaukiAplinka.lt garantija
JaukiAplinka.lt el. parduotuvė suteikia 1-3 metų garantiją visoms siūlomo asortimento prekėms. Ši garantija įsigalioja nuo pardavimo datos.
 
Prekių gamintojo garantija
Atskirų prekių segmentams gali būti suteikta gamintojo garantija. Papildoma gamintojo garantija, priklausomai nuo kompanijos, gali svyruoti nuo 2 iki 5 metų.

Paminėtina, kad keletas gamintojų suteikia net viso eksploatacinio laikotarpio garantijas. Ši garantija įsigalioja nuo pardavimo datos.
 
14 d. pinigų grąžinimo garantija
Įsigiję prekes el. parduotuvėje JaukiAplinka.lt visą ar dalinę sumokėtą pinigų sumą galite atgauti, prekes grąžinę per 14 kalendorinių dienų nuo prekių užsakymo datos. Pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu ar grynais, jei:
Įsigytų prekių kokybė nėra pakitusi.
Prekės neprarado savo gamyklinės išvaizdos.
Prekės nebuvo naudotos.

Svarbu: užsakytų prekių grąžinimo/transportavimo išlaidas sumoka pirkėjas.
 
Nekokybiškų prekių keitimo/pinigų grąžinimo procedūra
Jeigu pastebėjote ar įtariate, kad užsakytos prekės yra nekokybiškos, nedelsdami ir nedvejodami informuokite JaukiAplinka.lt vadybininką telefonu ar el. paštu.
 
Reklamacijos (broko) ekspertizei prekės priimamos, jei:
Pirkėjas turi įsigijimą iš JaukiAplinka.lt patvirtinantį dokumentą (mokėjimo kvitą, apmokėtą sąskaitą ir kt.).

Nėra pasibaigusi JaukiAplinka.lt garantiją arba gamintojo kokybės garantija.

Jei gamintojas ar jo įgaliotas atstovas nustatė, kad prekės defektas yra tikrai gamyklinis, prekė bus pakeista nauja arba grąžinama atitinkama užsakymo suma per 14 kalendorinių dienų bankiniu pavedimu ar grynais.
 
Nekokybiškų prekių grąžinimas arba keitimas
Netinkamos kokybės (brokuotos) prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos pagal šių taisyklių reikalavimus: „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės", kurios patvirtintos - 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Link: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.141450