• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Rūkyklos

Keptas maistas yra itin gardus, tačiau valgyti vien keptą maistą tikrai greitai pabostų. Todėl žmonės ieško įvairių būdų, kaip paįvairinti patiekalus. Kulinariniai eksperimentai neretai baigiasi nesėkmėmis. Ypatingai tuomet, kai receptai yra randami internete. Jei norite išmėginti naujus patiekalus ir pajusti ypatingai gardų skonį, neieškokite receptų internete ir tiesiog įsigykite rūkyklą. Rūkyto maisto skonis yra visiška kepto maisto skonio priešingybė. Todėl bus įdomu paragauti tą patį patiekalą, tik ne keptą, o rūkytą. Nors daugelis teigia, jog rūkytas maistas yra nesveikas ir jo reikėtų vengti, kartais pasilepinti galima. Tačiau labai svarbu, jog rūkytas maistas netaptų kasdieniniu patiekalu. Saikingai mėgaujantis rūkytu maistu, galima gauti daugiau naudos nei žalos, todėl baimintis tikrai nereikia.

Kokius patiekalus galima rūkyti?

Neretai pasikartojanti žmonių klaida yra ta, jog jie rūko tik mėsą ir žuvį. Šie rūkyti produktai yra ypatingai gardūs ir iš jų galima paruošti įvairius skanius patiekalus. Tačiau kodėl žmonės neišbando kitų produktų? Rūkyti galima ir paukštieną, jūros gėrybes, sūrius, kiaušinius ir t.t. Jei norite paįvairinti mitybos racioną, tuomet nebijokite eksperimentuoti ir išbandykite naujus skonius!

Galvodami receptus, nepamirškite, jog rūkytas maistas gali būti patiektas ne tik šaltas. Rūkytą maistą galima virti, kepti. Tai leis paragauti dar daugiau įvairių skonių.

Kaip pasirinkti rūkyklą?

Jei mėgstate rūkytą maistą, tuomet įsigyti rūkyklą Jums tikrai verta. Tačiau labai svarbu žinoti, jog ne bet kuri rūkykla galės rūkyti norimus produktus. Renkantis rūkyklą, verta atsižvelgti į kelis dalykus:

Parduotuvėse parduodamos ne tik universalios rūkyklos, bet ir pritaikytos tik tam tikriems produktams. Jei mėgstate mėsą ir žinote, jog rūkysite tik ją, tuomet verta pasirinkti rūkyklą, skirtą mėsos rūkymui. Specialią rūkyklą galima rasti ne tik mėsai, bet ir žuviai bei kitiems produktams. Visgi, jei norite eksperimentuoti ir rūkyti įvairius maisto produktus, pasirinkite universalią rūkyklą.
Rinkdamiesi rūkyklą, atkreipkite dėmesio, kiek rūkykla sunaudoja kuro. Jei norite įsigyti ekonomišką rūkyklą, būtinai atkreipkite dėmesį į tai. Kai kurios rūkyklos gali sunaudoti gerokai mažiau kuro, todėl leis Jums sutaupyti.
Rinkitės ne pagal rūkyklos dydį, o pagal jos talpą. Vien dėl to, jog rūkykla yra didelė, nereiškia, jog joje telpa daugiau. Pasidomėkite, kokia yra rūkyklos talpa. O galbūt Jums visai nereikia daug vietos? Tokiu atveju galite pasirinkti mažesnę rūkyklą, kuri ne tik užims mažiau vietos, bet ir bus pigesnė.

Pasirinkite reikiamą rūkyklą ir mėgaukitės gardžiu rūkyto maisto skoniu.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0