• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Kepimo Krosnys / Krosnelės

Mėgstantys gaminti žino, jog turint tik orkaitę ir keptuvę išskirtiniais patiekalais šeimos nepalepinsi. Jei norite šeimą nustebinti ypatingai gardžiais pyragais ar šviežiai kepta duona, pasirinkite kepimo krosnis arba krosneles.

Kepimo krosnis dažniau pasirenka kavinės, restoranai. Namuose rasti kepimo krosnį galima rečiau, nes juose paprasčiausiai yra mažiau vietos. Tačiau pasitaiko, kai žmonės mėgsta gaminti ir pasirenka kepimo krosnis namams. Jei mėgstate gaminti išskirtinius patiekalus ir stebinti svečius, tuomet kepimo krosnis Jums tikrai naudinga. Kepimo krosnis ne tik gali paruošti maistą gardžiau, bet ir pasiūlyti daugybę funkcijų. Pasirinkę kepimo krosnį, maistą galėsite kepti, virti ir t.t. Dažnai pasirenkamos kepimo krosnys, kurios maistą kepa garuose. Toks maistas gali būti dar gardesnis ir sveikesnis. Jei norite įsigyti kepimo krosnį, labai svarbu pasirinkti tą, kuri leis gaminti visus norimus patiekalus lengvai ir gardžiai. Pasirinkti bus lengviau, jei rinksitės pagal šiuos kriterijus:

Kepimo funkcijos;
Drėkinimo sistema;
Valdymo skydelis;
Paskirtis;
Tipas;
Dydis.

Jei kepimo krosnis Jūsų namams šiek tiek per didelė, tuomet palikite ją profesionaliems kulinarams ir pasirinkite kepimo krosneles. Jos yra gerokai mažesnės, tačiau tai nereiškia, jog maistas bus mažiau gardus. Kepimo krosnelėse, kaip ir kepimo krosnyse, maistas yra gaminamas be riebalų, todėl jis daug sveikesnis. Jei norite svečius lepinti ne tik skaniu, bet ir sveiku maistu, tuomet kepimo krosnelė yra būtent Jums!

Kepimo krosnelė yra idealus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta gaminti įvairius gardžius patiekalus, tačiau virtuvėje neturi daug vietos. Tačiau pasirinkti kepimo krosnelę gali būti nelengva. Gamintojai siūlo statines kepimo orkaites, mikrobangų krosneles, kepimo krosneles, kurios iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti labai panašios. Panaši ne tik jų išvaizda, bet ir funkcijos, todėl ne vienas gali susimaišyti. Tačiau labai svarbu perkant žiūrėti ne tik į kainą, bet ir į funkcijas. Mikrobangų krosnelę galite įsigyti gerokai pigiau nei kepimo krosnelę, tačiau ji tikrai neparuoš maisto taip, kaip kepimo krosnelė. Jei jau nusprendėte sutaupyti ir pasirinkti mikrobangų krosnelę, geriau pasirinkti brangesnę, nes ši galės maistą ne tik šildyti, bet ir kepti. Visgi, jei norite įsigyti kepimo krosnelę, kuri galėtų paruošti bet kurį Jūsų mėgstamą patiekalą, tuomet skirkite pakankamai laiko krosnelės paieškoms. Atkreipkite dėmesį, jog tik pasirinkę reikiamą kepimo krosnelę, galėsite lengvai ir gardžiai gaminti.

Kepimo krosnys ir krosnelės maistą gali paruošti gardžiai ir sveikai, todėl jas pasirinkti verta visiems, mėgstantiems gaminti.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0