• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Plovyklos/vandens siurbliai

Gaivus ir švarus vanduo yra naudingas ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir rudenį, ir net žiemą. Vanduo yra ne tik geriamas, bet ir naudojamas švaros palaikymui, pramogoms.

Jei gyvenate nuosavame name arba kotedže, tuomet arba turite, arba bent jau galvojate įsigyti vandens siurblį. Deja, bet individualiuose namuose ir kotedžuose ne visada teka pats švariausias vanduo, todėl yra naudinga turėti vandens siurblį, kuris perpumpuoja nuotekas ir leidžia mėgautis švariu vandeniu. Vandens siurbliai yra dažnai pasirenkami ne tik namams ar kotedžams, bet ir šuliniams, baseinams. Norint mėgautis švariu vandeniu, verta įsigyti vandens siurblį.

Ne mažiau naudinga prekė yra aukšto slėgio plovyklos. Ar kada pagalvojote, kaip būtų gera lengvai ir švariai nuplauti lauko baldus, automobilį, tvorą. Plovyklos dėka visa tai galite padaryti greitai ir be jokių pastangų! Aukšto slėgio plovyklos pašalina visus nešvarumus aukšto slėgio srove. Nešvarumai yra pašalinami daug greičiau ir efektyviau nei plaunant vandeniu ir kempine. Jei norite sutaupyti laiką ir energiją, pasirinkite aukšto slėgio plovyklas.

Renkantis aukšto slėgio plovyklas, verta būti atidiems, nes jas pasirinkti yra sunkiau nei gali pasirodyti. Gamintojai gali pasiūlyti įvairias aukšto slėgio plovyklas, kurios skiriasi ne tik kaina ir parametrais, bet ir įvairiomis papildomomis funkcijomis ir kt.

Kokią plovyklą pasirinkti?

Pasirinkti aukšto slėgio plovyklą gali būti lengviau, žinant, kokie darbai bus atliekami. Jei norite plauti automobilį, tuomet jokiu būdu nesirinkite galingos plovyklos. Jūs norite nuplauti automobilį, o ne jį apgadinti. Automobilio plovimui pasirinkite mažiau galingą plovyklą. Tokia plovykla tiks ne tik automobiliui, bet ir gyvūnams. Aukšto slėgio plovykla gali švariai ir greitai nuprausti augintinį. Šis procesas gali būti ne tik naudingas, bet ir malonus Jūsų augintiniui. Jei perkate plovyklą dažų pašalinimui, tuomet pasirinkite benzinu varomą plovyklą. Pastatų plovimui verta pasirinkti karšto vandens arba cheminių mišinių plovyklas. Tokios plovyklos ne pačios galingiausios, tačiau pakankamai galingos, jog tiktų pastatų valymui.

Plovyklos ir vandens siurbliai yra naudingi kiekvienuose namuose. Tačiau nepamirškite, jog plovykla ir vandens siurbliai bus efektyvūs tik tuo atveju, jei pasirinksite tinkamus. Atkreipkite dėmesį ne tik į gamintoją, bet ir į parametrus, siūlomas funkcijas. Pagalvokite, kam naudosite įsigytą pirkinį, tuomet pasirinkti reikiamą prekę bus lengviau. Pasirinkite reikiamas prekes ir mėgaukitės jų teikiama nauda. Vandens siurbliai ir aukšto slėgio plovyklos pasirūpins švara Jūsų namuose!

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 1 iš 1
Švaraus vandens siurblys 600W Grizzly GP 2832 K

Gaivus ir švarus vanduo yra naudingas ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir rudenį, ir net žiemą. Vanduo yra ne tik geriamas, bet ir naudojamas švaros palaikymui, pramogoms. Jei gyvenate nuosavame name arba kotedže, tuomet arba turite, arba bent jau galvojate įsigyti vandens siurblį. Deja, bet individualiuose namuose ir kotedžuose ne visada teka pats švariausias vanduo, todėl yra naudinga turėti vandens siurblį, kuris perpumpuoja...

68,97 €

Rodoma prekių 1 / 1 iš 1