• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Vandens siurbliai

Jei mėgstate naudoti tik švarų vandenį, tuomet vandens siurbliai Jums yra geriausias pasirinkimas. Vandens siurbliai neretai yra naudojami individualių namų arba kotedžų gyventojų. Jie gali būti naudojami ne tik namams, bet ir fontanams, sodams, tvenkiniams, baseinui, šuliniams ir kt. Jei norite buitinėms ir kitoms reikmėms naudoti švarų vandenį, verta pagalvoti apie vandens siurblį.

Vandens siurbliai gali būti naudojama įvairiems darbams atlikti. Jie gali aprūpinti namus švariu vandeniu, gali būti naudojami žemės sklypo laistymui ar tiesiog nusausinti vandens telkiniams. Perkant vandens siurblį yra labai svarbu pagalvoti, kam jis bus naudojamas. Jei jis bus naudojamas tam, jog sodas būtų aprūpintas vandeniu, pasirinkti reikia vandens siurblį su hidroforu. Jei perkamas siurblys yra skirtas šuliniui, tuomet pasirinkti reikia panardinamą įrenginį. Žinant, kam bus panaudotas vandens siurblys, išsirinkti bus nesunku.

Vandens siurbliai kainuoja įvairiai. Dažniausiai kaina siekia nuo šimto iki kelių šimtų eurų ar net daugiau. Kaina nemaža, todėl labai svarbu deramai pasirūpinti vandens siurbliu. Netinkamai prižiūrimi ar laikomi siurbliai neišvengia įvairių gedimų. Kai kurie gedimai gali būti lengvai pataisomi, kitus gali reikėti taisyti brangiai, o gal net keisti vandens siurblį. Dažniausiai pasitaikantys vandens siurblių gedimai:

Tai ne gedimas, tačiau verta žinoti, jog esant minusinei temperatūrai, vanduo gali užšalti;
Jei plyšo hidroforo membrana, tuomet dažniausiai dažnai išsijunginėja siurblys;
Sudilęs darbinis ratas gali daryti nemažą įtaką vandens siurblio darbo efektyvumui;
Susikraipiusi siurblio sparnuotė taip pat gali turėti įtakos gedimams;
Trūkęs riebokšlis gali sukelti nemažai nemalonumų;
Gali sugesti siurblio valdymo strėlė ir kt.

Pasirinkti vandens siurblį yra verta. Jo dėka galima mėgautis švariu vandeniu, o ir pati vandens siurblio kaina tikrai nesikandžioja. Visgi tai nemaža suma, todėl geriau nerizikuoti ir prieš perkant vandens siurblį įsitikinti, jog jis bus naudingas ir tinkamas naudoti. Perkant labai svarbu pasirinkti vandens siurblį, tinkamą pagal paskirtį. Vandens siurbliai yra naudojami įvairiems darbams atlikti, todėl pasirinkti netinkamą siurblį yra tikrai lengva. Jei nesate tikras, kurį pasirinkti, visada galite pasitarti su konsultantu. Prieš perkant vandens siurblį, verta pagalvoti, ar bus galimybė suteikti jam visas reikalingas sąlygas. Jei vandens siurblys yra neprižiūrimas, jame dažnai gali atsirasti gedimų, nepanaikinamų defektų. Pasirinkus reikiamą vandens siurblį ir gerai jį prižiūrint, juo galima naudotis daugelį metų. Pasirinkite vandens siurblį ir mėgaukitės švariu vandeniu!

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 1 iš 1
Švaraus vandens siurblys 600W Grizzly GP 2832 K

Jei mėgstate naudoti tik švarų vandenį, tuomet vandens siurbliai Jums yra geriausias pasirinkimas. Vandens siurbliai neretai yra naudojami individualių namų arba kotedžų gyventojų. Jie gali būti naudojami ne tik namams, bet ir fontanams, sodams, tvenkiniams, baseinui, šuliniams ir kt. Jei norite buitinėms ir kitoms reikmėms naudoti švarų vandenį, verta pagalvoti apie vandens siurblį. Vandens siurbliai gali būti naudojama įvairiems...

68,97 €

Rodoma prekių 1 / 1 iš 1