• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Griliai

Jei mėgstate ruošti maistą lauke, greičiausiai turite grilį, arba bent jau norėtumėte jį įsigyti. Griliai yra geras pasirinkimas kiekvienam, nes ruošti galima ne tik mėsą, bet ir žuvį, vištieną, daržoves ir t.t. Jei mėgstate išskirtinio skonio patiekalus, grilis tikrai patrauks Jūsų dėmesį.

Griliai gali būti kelių tipų, todėl neskubėkite rinktis:

Anglinis grilis yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina tradicijas. Šis grilis leis Jums paruošti išskirtinio dūmų kvapo ir gardaus skonio maistą.. Jei mėgstate rūkytą maistą, anglinis grilis yra būtent Jums, nes jis puikiai gali išrūkyti maistą. Pasirinkti šį grilį geriau įgudusiems kepėjams. Nepatyrusiems gali būti per sudėtinga įdėti reikiamą kiekį anglių ar medienos. Šiam griliui reikia turėti kantrybės, būtina mokėti nustatyti, kada grilis įkaista, reikia prižiūrėti grilį. Jei mėgstate gaminti maistą, šis grilis kaip tik Jums.
Dujinis grilis yra pats paprasčiausias. Jis greitai įkaista, o naudotis juo yra itin paprasta. Dujinis grilis maistą leidžia paruošti greitai, todėl galėsite lepinti šeimą gardžiais patiekalais ne tik savaitgaliais, bet ir po darbo. Pasirinkti šį grilį yra naudinga, nes jį naudoti paprasta ne tik gaminimo metu, bet ir po jo. Galima tiesiog lengvai nuvalyti ir jis bus paruoštas kitam naudojimui. Rinkdamiesi dujinį grilį, atkreipkite dėmesį į jo šilumos išeigą. Kuo daugiau kaitinimo vietų turi kepsninė, tuo tolygiau bus iškeptas maistas. Verta paminėti, jog šiame grilyje paruošti patiekalai neturės dūmų kvapo. Ne visiems tai bus privalumas. Jei Jums patinka dūmų kvapas ruošiant maistą, geriau pasirinkti kitą grilį.
Elektrinis grilis yra ekologiškas, todėl jį renkasi gamtos mylėtojai. Anksčiau šis grilis buvo naudojamas tik namuose, tačiau vis dažniau žmonės jį pasirenka ir maisto ruošimui lauke. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į jo galingumą ir pasidomėkite, kokį maistą bus galima ruošti.

Jei norite, jog įsigytas grilis patenkintų Jūsų visus lūkesčius, atidžiai rinkitės ne tik grilio tipą, bet ir atsižvelkite į kitus parametrus, papildomas funkcijas ir kt. Pagalvokite, kokius patiekalus norėsite ruošti, kiek laiko galėsite skirti patiekalų ruošimui. Naudinga pasirinkti papildomus priedus, kurie gali ne tik suteikti maistui gardesnį skonį, bet ir palengvinti darbą. Jei norite gaminti lengvai gardų maistą, skirkite pakankamai laiko grilio paieškai. Grilis gali atnešti džiaugsmo į kiekvienus namus. Pasirinkite grilį ir mėgaukitės išskirtiniais patiekalais. Lauke ruoštas maistas yra ne tik gardesnis, bet ir visus suartina kartu gaminant.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0