• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Benzininiai kultivatoriai

Jei planuojate įsigyti kultivatorių, tačiau nežinote kokį, iš karto rekomenduojame Jums pagalvoti apie benzininį kultivatorių. Kodėl turėtumėte pasirinkti benzininį kultivatorių? Atsakyti į šį klausimą vienu sakiniu yra tikrai nelengva. Tai itin galingas kultivatorius, kuriam nereikia jokių laidų ar elektros šaltinių, jog darbą atliktų greitai ir gerai.

Benzininis kultivatorius dažniausiai yra pasirenkamas dirvos paruošimui prieš augalų ar daržovių sodinimą. Tačiau, įsigijus papildomus priedus, galima atlikti ir daugiau darbų:

Kultivatorius gali būti naudojamas kaip vejapjovė. Juo lengvai galima nupjauti seną ar aukštą žolę. Tačiau svarbu prisiminti, jog tai atlikti galima tik įsigijus reikiamą priedą.
Jei žiemos metu vargina kietas sniegas, kurį sunku nukasti nuo takelio, tuomet kultivatorius gali padėti. Turint papildomą priedą, kultivatorių galima naudoti kaip sniego kastuvą arba peilį.
Daugelis žmonių bulves kasa su paprasčiausias įrankiais, kuriuose neveikia joks mechanizmas. Su tokiu darbo įrankiu bulvių kasimas yra varginantis ir ilgai užtrunka. Dėl to verta pasirinkti papildomą priedą ir bulves kasti su kultivatoriumi.
Kultivatorius gali būti naudojamas kaip priekaba, vagotuvas ir kt.

Norint, jog darbas su kultivatoriumi būtų patogus ir efektyvus, svarbu pasirinkti reikiamą prekę. Gamintojai siūlo kultivatorius, kurie skiriasi kaina, parametrais, funkcijomis ir kt. Jei norite įsigyti reikiamą kultivatorių, pasinaudokite patarimais:

Rinkitės ne pagal kainą. Kultivatorius galima rasti už įvairią kainą. Vieni gamintojai pasiūlys mokėti apie 100 eurų, kiti 400 eurų ir net daugiau. Rinkdamiesi kultivatorių turėtumėte kuo mažiau kreipti dėmesį į kainą. Brangesni kultivatoriai gali turėti daugiau funkcijų, tačiau tai nereiškia, jog darbą atliks efektyviau ir geriau nei pigesni . Rinkitės kultivatorių ne pagal kainą, o pagal funkcijas ir parametrus.
Būtinai atkreipkite dėmesį į svorį. Neretai pasitaiko, jog žmonės įsigyja kultivatorių ne pagal tai, ko reikia žemei, o tiesiog pagal savo poreikius. Jei norite, jog kultivatorius būtų naudingas ir dirbtų efektyviai, atkreipkite dėmesį į jo svorį. Nuo 30 iki 50 kilogramų sveriantys kultivatoriai tiks minkštai žemei, tačiau, jei žemė yra kieta ar molinga, pasirinkite bent 50 kilogramų sveriantį kultivatorių.
Kuo platesnis kultivatorius, tuo daugiau frezų. Tai būtina žinoti prieš perkant kultivatorių. Freza yra lenktas peilis, kuris išdrasko žemę ir ją supurena. Jei norite dirbti greičiau ir efektyviau, pasirinkite platesnį kultivatorių.

Benzininis kultivatorius yra naudingas visiems, kurie turi didelius plotus žemės ir nori sėkmingai sulaukti gausaus derliaus!

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0