• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Kepimo paviršiai

Kaip gera kepti gardų maistą, kai šildo saulė ir už nugaros kikena draugai. Malonus maisto aromatas gali kiekvienam pakelti nuotaiką. Tačiau, jei maistas keps ilgai ir bus iškepęs prastai, greičiausiai tai nuotaiką sugadins ne tik kepėjui, bet ir svečiams. Kodėl maistas kepa netolygiai? Kodėl jis perkepa? Tai tikrai ne visada kepėjo kaltė. Jei turite grilį ar kepsninę jau daug metų, galbūt verta pradėti galvoti apie kepimo paviršiaus keitimą. Daiktai susidėvi. Net ir itin brangūs, kokybiški daiktai po kurio laiko praranda savo gerąsias savybes ir juos reikia keisti.

Kokį kepimo paviršių pasirinkti?

Jei nusprendėte, jog turimas kepimo paviršius neleidžia Jums gardžiai kepti maisto, tuomet laikas jį keisti! Tačiau kokį pasirinkti? Juk nenorite, jog naujas kepimo paviršius maistą keptų dar prasčiau arba tik vos geriau? Jei norite įsigyti naują kepimo paviršių, greičiausiai tikitės, jog maistas gardžiai apkeps ir galėsite skaniai pavaišinti svečius. Pasirinkti kepimo paviršių gali būti lengva, reikia tik atsižvelgti į kelis kriterijus:

Gamintojas. Jei perkate pigią prekę, kurią pagamino mažai žinomas gamintojas, turėtumėte nusiteikti, jog prekė nebus kokybiška. Deja, bet retai gamintojas gali pasiūlyti gerą prekę už mažą kainą. Jei norite, jog prekė būtų kokybiška, rinkitės tik gerai žinomą gamintoją.
Dydis. Pirkdami kepimo paviršių, būtinai pagalvokite apie dydį. Žinoma, kuo mažesnį įsigysite, tuo pigiau kainuos. Tačiau pagalvokite, ar jis tikrai bus naudingas? Jei namuose gyvena daugiau nei keli žmonės, nuolat susirenka svečiai, nedidelis kepimo paviršius bus tikras vargas. Tai paaiškinti galima labai paprastai. Jūs turėsite gaminti maistą ilgiau, nes tiesiog visi patiekalai netilps ant kepimo paviršiaus. Tačiau, jei svečiai renkasi retai, o namiškiai nelinkę persivalgyti, pasirinkite mažesnį kepimo paviršių.
Papildomos funkcijos. Turbūt ne paslaptis, jog kepimo paviršiai gali būti įvairūs. Pagalvokite, kokį maistą norėsite gaminti, kaip jį gaminsite.
Kaina. Tai paskutinis kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti. Tačiau tai nereiškia, jog jis neaktualus. Kaina yra labai svarbi, renkantis prekę. Norite įsigyti gerą kepimo paviršių? Tuomet net nežiūrėkite į pigiai kainuojančią prekę. Jei mažai žinomas gamintojas siūlo daug papildomų funkcijų ir mažą kainą, akivaizdu, jog kepimo paviršius neatitiks lūkesčių. Jei norite sutaupyti, geriau neskubėkite įsigyti kepimo paviršiaus. Parduotuvėse nuolat siūlomos nuolaidos, todėl kartais naudinga tiesiog palaukti, kol pardavėjas pasiūlys norimą prekę įsigyti už pigesnę kainą.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0