• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Granulinės kepsninės

Nesvarbu, ar ką tik pradėjote mokytis gaminti maistą, ar esate kulinaras, granulėmis kūrenama kepsninė Jums tikrai tiks ir patiks. Šią kepsninę gali naudoti visi, kurie nori gardžiai gaminti maistą. Tam tikrai nereikia jokio pasiruošimo. Naudoti šias kepsnines galima lengvai, o jų gaminamas maistas yra tikrai gardus. Akivaizdu, jog įsigyti granulinę kepsninę yra tikrai verta! Tačiau kokią pasirinkti? Gamintojai gali pasiūlyti platų kepsninių asortimentą. Kepsninės turi įvairius parametrus, funkcijas ir kt. Todėl išsirinkti gali būti nelengva. Jei norite pasirinkti lengviau, naudinga pasinaudoti keliais patarimais:

Iš pradžių nuspręskite, ką gaminsite, paskui pradėkite rinktis kepsninę. Šis patarimas naudingas, kadangi kepsninių gamintojai gali pasiūlyti įvairias funkcijas, tačiau ne visiems jų prireiks. Jei nemėgstate picų ar kitų krosnyje gaminamų patiekalų, tuomet greičiausiai Jums nebus reikalingas plokščias kepimo akmuo, paverčiantis kepsninę krosnimi. Kepsninė gali rūkyti maistą, jei tik yra poreikis. Jei nemėgstate rūkyto ar krosnyje kepto maisto, pasirinkite kitus kepimo režimus. Turėkite omenyje, jog kepimo režimų gali būti nemažai: grilinimas, roustinimas, troškinimas ir t.t. Todėl kiekvienas ras tai, ko nori.
Pasirinkite vietą, kurioje bus statoma kepsninė, ir tik paskui pradėkite rinktis. Jei turite ne itin erdvų kiemą, labai svarbu iš karto žinoti, kur statysite kepsninę. Tokiu būdu žinosite tikslius kepsninės matmenis, kuriuos turite pasirinkti.
Pagalvokite apie kepimo ploto dydį. Jei šeimoje yra daug žmonių, dažnai lankosi svečiai, akivaizdu, jog reikės didesnės kepsninės, turinčios daug vietos kepimui. Jei retai sulaukiate svečių, pasirinkite mažesnę kepsninę. Ji užims mažiau vietos ir bus pigesnė.
Kaina neturėtų būti pagrindinis kriterijus, tačiau vis tiek yra aktuali. Pagalvokite, kiek galite skirti kepsninei. Neverta pirkti kepsninę ir imti kreditą. Jei norite brangesnės kepsninės, tačiau šiuo metu negalite sau to leisti, palaukite, kol sutaupysite, galbūt iki to laiko pardavėjas pasiūlys nuolaidą.
Jei norite, jog keptuvė ne tik gamintų skanų maistą, bet ir būtų patogi, pasirinkite priedus. Gamintojai gali pasiūlyti įvairių priedų. Pagalvokite, kas palengvintų gaminimo procesą.

Šie patarimai turėtų padėti pasirinkti granulinę kepsninę lengviau. Jei iki šiol sunku išsirinkti, tuomet pasitarkite su pažįstamais arba konsultantu. Prieš pirkdami kepsninę, būkite tikri, jog pasirinkote būtent tai, kas Jums yra reikalinga. Įsigiję reikiamą granulinę kepsninę, galėsite mėgautis gardžiu maistu kiekvieną dieną. Pasirinkite kepsninę ir gaminkite skanų maistą lengviau!

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0