• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Dujinės kepsininės

Jei planuojate įsigyti kepsninę, turbūt dujinės kepsninės patraukė Jūsų dėmesį. Šios kepsninės turi daugybę privalumų, todėl yra itin dažnas žmonių pasirinkimas.


Kodėl verta pasirinkti dujines kepsnines?

Dujinės kepsninės turi daug privalumų, tačiau yra ir trūkumų, todėl ne visiems šis pasirinkimas bus geriausias.

Privalumai:

Dujinės kepsninės įsidega vos per 15 - 20 minučių. Šis laikas yra itin mažas, lyginant su kitų kepsninių įsidegimo laiku.
Pasinaudojus dujine kepsnine, nelieka jokių pelenų. Pedantams tai daug reiškiantis privalumas!
Galima greitai reguliuoti temperatūrą. Daugelis kitų kepsninių to negali pasiūlyti, o šis privalumas gali būti labai svarbus, norint neperkepti maisto.
Pasinaudojus užtenka tiesiog išjungti dujas. Šia kepsnine iš tiesų yra labai lengva naudotis.

Nors privalumų yra nemažai, neskubėkite pirkti. Trūkumai yra mažiau svarbūs nei privalumai, daugelio nuomonės jie gali nepakeisti. Tačiau vis tiek naudinga juos apžvelgti.

Trūkumai:

Reikalingas dujų balionas. Šis trūkumas yra ne visai trūkumas. Kai kuriems gali nepatikti, jog reikia naudoti dujų balioną. Tačiau yra tokių, kurie renkasi šią kepsninę tik dėl dujų baliono, kadangi jis leidžia lengviau prižiūrėti kepsninę.
Jei kepsninę planuojate pirkti maisto rūkymui, pagalvokite, ar tikrai verta įsigyti dujinę kepsninę. Dujinei kepsninei reikia specialios dėžės, norint rūkyti maistą. O ir šiaip ji nelabai tinkama ilgoms rūkymo sesijoms.
Negalima kepti tiesiai ant ugnies. Šis trūkumas gali būti daugeliui svarbus, kadangi dėl jo kepsninė turi mažiau galimybių.
Jis netinkamas naudoti visus metus.

Akivaizdu, jog dujinė kepsninė ne visiems tinkamas pasirinkimas. Tačiau, jei šie trūkumai Jūsų neišgąsdino ir jie neturi didelės reikšmės, tuomet greičiausiai dujinė kepsninė yra puikus pasirinkimas Jums!

Jei jau nusprendėte įsigyti dujinę kepsninę, gerai pagalvokite, kokią pasirinkti. Dujinės kepsninės gali būti įvairaus dydžio, parametrų, papildomų funkcijų ir kt. Todėl išsirinkti yra ne visada lengva. Perkant labai svarbu mažiau žiūrėti į kainą ir daugiau skaityti kepsninės aprašymus. Ne visada brangi kepsninė bus geresnė už pigesnę. Prieš pirkdami pagalvokite, kokių parametrų turėtų būti kepsninė, kokių funkcijų Jums gali prireikti. Dujinių kepsninių gamintojai gali pasiūlyti įvairių papildomų funkcijų ir priedų, todėl visi gali rasti tai, ko ieško.

Jei norite kiekvieną dieną arba bent jau kelis kartus per savaitę mėgautis gardžiai iškeptu maistu, tuomet įsigykite dujinę kepsninę. Jos nebrangios, tačiau leidžia mėgautis išskirtiniu patiekalų skoniu.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0