• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Aukšto slėgio plovyklos

Turint aukšto slėgio plovyklą, valymo darbai yra daug paprastesni. Aukšto slėgio plovykla lengvai ir efektyviai nuplauna visus nešvarumus. Ji gali būti naudojama ne tik automobilio, bet ir įvairių pastatų plovimui, dažų pašalinimui ir kt. Norint, jog plovykla būtų efektyvi ir naudinga, svarbu pasirinkti reikiamą plovyklos tipą:

Benzinu varomos plovyklos yra vienas dažniausių pasirinkimų. Jos yra galingos ir sukuria didžiausią slėgį. Jei Jums reikalinga galinga plovykla, benzinu varoma aukšto slėgio plovykla yra geriausias pasirinkimas.
Elektra varoma plovykla yra mažiau galinga, tačiau tai nereiškia, jog ji mažiau efektyvi. Jei Jums reikalinga aukšto slėgio plovykla, pasižyminti silpnesne galia, pasirinkite elektra varomą plovyklą. 
Jei norite pašalinti didesnius ir sunkiai pašalinamus nešvarumus, verta pasirinkti karšto vandens slėgio plovyklą. Šios plovyklos dažniausiai yra varomos benzinu. Vienintelis karšto vandens slėgio plovyklų trūkumas - kaina. Ši plovykla kainuoja brangiai, todėl ne visi gali ją pasirinkti.
Cheminių mišinių aukšto slėgio plovyklos yra naudojamos norint pašalinti mažiau įprastas dėmes.

Kaip žinoti, kurį plovyklos tipą pasirinkti?

Perkant aukšto slėgio plovyklą pirmą kartą, gali būti labai nelengva išsirinkti. Pasirinkti bus lengviau, jei žinosite, kokius darbus planuojate atlikti. Pavyzdžiui, jei ruošiatės valyti automobilį ar prausti augintinį, tuomet reikia rinktis mažesnę galią turinčią plovyklą. Galinga plovykla gali sužeisti gyvūną ir pakenkti automobiliui. Jei norite plauti pastatus, rinkitės karšto vandens arba cheminių mišinių aukšto slėgio plovyklas. Jos abi ne pačios galingiausios, tačiau galios tikrai užtenka, norint nuvalyti pastatą. Benzinu varomos plovyklos praverčia dažų pašalinimui. Verta prisiminti, jog galima įsigyti ne tik plovyklas, bet ir jų priedus. Be priedų jos gali būti ne tokios efektyvios ir teikti mažiau naudos. Jei norite, jog plovykla būtų naudinga, pasirinkite ne tik aukšto slėgio plovyklą, bet ir reikiamus priedus. Perkant priedus svarbu pagalvoti, kam jie bus panaudoti. Tuomet bus lengviau pasirinkti.

Aukšto slėgio plovykla leidžia pamiršti apie nugaros lankstymą darbo metu, trynimą ir kitus nemalonus dalykus. Plovykla leidžia dirbti lengviau, greičiau ir efektyviau, todėl pasirinkti ją tikrai lengva. Pasirinkti plovyklą verta dar ir dėl to, jog jos dėka gali būti pašalinti bet kurie nešvarumai. Kiek kartų susidūrėte su tuo, jog nešvarumo neįmanoma pašalinti net ir po daugelio plovimų? Turėdami aukšto slėgio plovyklą visa tai galite pamiršti! Pasirinkite plovyklą ir mėgaukitės švara!

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0