• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Peiliai

Virtuvėje turėti gerą peilį yra svarbu kiekvienam šeimininkui. Neturint gero peilio, gali būti tikras vargas pjaustant mėsą ar kitus produktus. Jei virtuvėje neturite aštraus peilio, kuris leistų Jums lengvai pjaustyti, būtinai turite jį įsigyti! Turint gerą peilį, maistą galima supjaustyti ne tik greičiau, bet ir gražiau. Nors valgant kepsnį ar kitą patiekalą svarbiausia tikrai ne grožis, bet svečiams gali palikti įspūdį lygiai supjaustyta mėsa ar kitas patiekalas. Turint neaštrų peilį, gali būti sunku gražiai supjaustyti mėsą. Gali būti, jog pjauti reikės daug kartų, todėl mėsa neatrodys gražiai supjaustyta. Apetitą žadina ne tik gardus aromatas, bet ir maisto išvaizda, todėl geru peiliu pasirūpinti turi kiekvienas namų šeimininkas.

Kokį peilį pasirinkti?

Kokio peilio Jums reikia, galite žinoti tik Jūs. Pagalvokite, ką norėsite gaminti, tuomet bus lengviau pasirinkti peilį:

Japoniško kalto plieno peiliai puikiai tiks tiems, kuriems reikalingi aštriai pjaunantys peiliai. Šie peiliai pasižymi storumu ir aštrumu, todėl lengvai supjaustys bet kurį pasirinktą produktą.
Galbūt Jums reikalingas peilis, kuris palengvintų mėsos apdirbimo procesą? Tokiu atveju mėsininko peilis Jums geriausias pasirinkimas! Šis peilis pjauna tiksliai ir aštriai, todėl darbas bus lengvas ir nereikės jokios jėgos pjaustant mėsą.
Jei Jūs ir Jūsų svečiai esate kepsnių gurmanai, greičiausiai Jums prireiks peilių rinkinio. Steiko peilių rinkinys leis kiekvienam svečiui supjaustyti kepsnį lengvai ir be jokių pastangų. Jei nenorite, jog viešnagės metu reikėtų kiekvieną svečią aptarnauti, steiko peilių rinkinys yra būtent Jums!
O galbūt Jūs visiškai nemėgstate mėsos ir mieliau renkatės gardžiai keptus grybus ar keptas daržoves? Tokiu atveju Jums tikrai nereikia aštraus peilio. Turėkite omenyje, jog aštrus peilis gali ne tik supjaustyti mėsą, bet ir sužaloti Jus. Jei aštrus peilis Jums nereikalingas, bus daug paprasčiau dirbti su ne itin aštriu peiliu.
Peiliai gali būti skirti ne tik mėsai, bet ir vištienai, žuviai. Jei mėgstate patiekalų įvairovę, Jums labiausiai tiks peilių rinkinys. Pasirinkite ne vieną, ne du, o šešis ar net daugiau peilių. Tokie rinkiniai yra brangesni, kadangi juos sudaro daugiau nei keli peiliai. Bet tik pagalvokite, kaip lengva būtų pjaustyti maistą, turint atskirą peilį kiekvienam maisto produktui. Jei mėgstate įvairų maistą, peilių rinkinys Jums geriausias pasirinkimas.

Pasirinkus gerą peilį, maistą supjaustyti galima ne tik greičiau, bet ir gražiau. Todėl kiekvienas namų šeimininkas turi turėti bent vieną peilį, kuris leistų supjaustyti maistą be jokių pastangų.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0