• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Elektriniai griliai

Jei esate gamtos mylėtojas, tuomet greičiausiai ieškote ekologiško grilio. Elektrinis grilis yra ne tik ekologiškas, bet ir savo savybėmis visiškai nenusileidžia kitiems griliams. Ant grilio paruoštas maistas yra sveikesnis, todėl jį pasirinkti tikrai verta. Tačiau kaip išsirinkti? Net ir žinant, jog pirksite elektrinį grilį, pirkimo proceso to tikrai nepalengvina. Elektriniai griliai skiriasi parametrais, funkcijomis ir kt. Norite pasirinkti reikiamą grilį? Tuomet pasinaudokite keliais patarimais:

Pagalvokite, kaip dažnai gaminsite maistą ant grilio. Juk žinote, jog galima rasti ir pigesnių, ir brangesnių grilių. Jei gaminsite kartą ar kelis kartus per pusmetį, tuomet neverta pirkti paties brangiausio. Užteks ir paprastesnio, kuris turi tik pagrindines funkcijas. Jei maistą ruošite kartą per mėnesį, tuomet brangiausio pirkti irgi neverta. Geriau pasirinkite grilį, turintį esmines funkcijas. Na, o jei jau esate tikras gurmanas ir norite lepintis kiekvieną savaitgalį ar net dažniau sultingai iškeptu maistu, tuomet verta skirti didesnį biudžetą ir pasirinkti elektrinį grilį, turintį įvairiausias funkcijas, leisiančias maistą gaminti dar gardžiau.
Rinkdamiesi būkite tikri, ką ruošite grilyje. Elektriniai griliai yra dažnai pasirenkami dėl gardžių keptų sumuštinių. Tačiau tai ne vienintelis patiekalas, kurį gali paruošti grilis. Pagalvokite, ką norėtumėte gaminti ir pradėkite ieškoti grilio. Pirkdami būtinai pasidomėkite, ar pasirinktas grilis galės paruošti Jūsų norimus patiekalus.
Elektriniai griliai visi panašaus dydžio. Jei perkate elektrinį grilį, turbūt tikitės, jog jis neužims daug vietos. Nors visi elektriniai griliai yra panašaus dydžio, jie skiriasi kepimo plotu. Pagalvokite, kiek maisto norėsite gaminti vienu metu. Jei gyvenate ne vienas ir mėgstate kviesti svečių pietų ar vakarienės, tuomet greičiausiai reikės daugiau vietos kepimui.

Elektrinį grilį pasirinks ne tik tie, kuriems rūpi gamtos išsaugojimas, bet ir sumuštinių mėgėjai. Ar žinote, kodėl elektriniai griliai yra tokie populiarūs Lietuvoje? Jie gali pagaminti ne tik sumuštinius, bet ir panini bei lietuvių pamėgtus kebabus. Tačiau turėkite omenyje, jog tai ne visos elektrinių grilių galimybės. Elektrinis grilis gali būti puikus pagalbininkas virtuvėje, norint iškepti mėsą, daržoves ir paruošti gardžius patiekalus. Jei svajojate apie gardų maistą kiekvieną dieną, tuomet elektrinis grilis tikrai turėtų būti pirkinių sąraše! Turėkite omenyje, jog jis paruoš ne tik gardų, bet ir gerokai sveikesnį maistą nei kepant keptuvėje. Pasirinkite elektrinį grilį ir gardžiais patiekalais lepinkite ne tik save, bet ir svečius.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0