• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Nešiojamos kepsninės

Turėti kepsninę namuose yra tikras išsigelbėjimas! Nereikia stovėti pusę dienos virtuvėje, jog būtų galima paruošti įvairių patiekalų ir patenkinti svečių poreikius. Galima tiesiog visus sukviesti į lauką ir gardžiai kepti maistą bendraujant su svečiais. Tačiau kepsninę žmonės pasirenka ne tik dėl greito ir paprasto maisto paruošimo, bet ir dėl išskirtinio skonio patiekalų. Keptuvė ir orkaitė tikrai nesuteiks maistui tokio sultingumo ir skonio kaip kepsninė. Važiuojant į gamtą ar prie ežero pagriebti kepsninę ir išsikepti gardaus maisto norėtų praktiškai kiekvienas. Tačiau ne visos kepsninės yra mažo dydžio. Daugelis jų sunkiai tilptų į automobilį. Todėl verta pasirinkti nešiojamas kepsnines. Šios kepsninės yra vertos dėmesio dėl daugelio priežasčių:

Maistą gaminti galima bet kada ir bet kurioje vietoje. Tai pagrindinis privalumas, lemiantis didžiulį žmonių susidomėjimą nešiojamomis kepsninėmis. Jei mėgstate iškylauti, tuomet nešiojama kepsninė yra būtent Jums!
Kitas itin daugeliui svarbus privalumas - nešiojamos kepsninės neskleidžia dūmų. Žinoma, tai priklauso nuo pasirinktos nešiojamos kepsninės. Tačiau beveik visos maistą gali gaminti neleisdamos dūmų ar kitų nemalonių kvapų.
Paruošti naudojimui galima vos per kelias minutes. Pamirškite apie varginančius procesus prieš užkuriant kepsninę. Nešiojamos kepsninės yra paruošiamos naudojimui ne tik greitai, bet ir lengvai.
Daugelis nešiojamų kepsninių turi funkciją, leidžiančią kontroliuoti kepimo temperatūrą bet kuriuo metu.
Geriausia tai, jog nešiojamas kepsnines yra lengva išvalyti! Praktiškai visos nešiojamos kepsninės gali būti plaunamos tiesiog indaplovėje.

Pasirinkti nešiojamą kepsninę yra verta visiems, mėgstantiems keliauti. Jei nusprendėte, jog nešiojama kepsninė yra būtent tai, ko ieškote, pradėkite rinktis. Gamintojai gali pasiūlyti ne tik skirtingas kainas, bet ir parametrus, funkcijas ir kt. Todėl pasirinkti gali būti nelengva. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos turėtumėte rinktis:

Dydis. Pagalvokite, kokio dydžio nešiojama kepsninė bus patogi. Galvokite ir apie maistą, kurį norėsite ruošti. Kuo mažesnė kepsninė, tuo mažiau maisto galėsite paruošti.
Kaina. Tai tikrai ne pagrindinis kriterijus, tačiau visiems kaina aktuali. Pagalvokite, kiek galite skirti. Jei pasirinkta kepsninė šiek tiek per brangi, palaukite nuolaidos ir įsigykite pigiau!
Gamintojas. Rinkdamiesi kepsninę, būtinai pasidomėkite, kas ją pagamino. Pasirinkite gerai žinomą gamintoją, kuris siūlo aukščiausios kokybės prekes.
Funkcijos. Nešiojamos kepsninės turi papildomų funkcijų, kurios gali būti naudingos gaminant maistą. Pasidomėkite, kokias papildomas funkcijas siūlo gamintojai, pagalvokite, kurias būtų naudinga pasirinkti.

Nešiojamos kepsninės geriausias pasirinkimas visiems, kurie mėgsta gaminti maistą gamtoje ir dažnai keliauja.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0
Rodoma prekių 1 / 0 iš 0