• Sveiki atvykę į Jaukios Aplinkos Parduotuvę!
  • +370 676 738 38

Dujų balionai

Jei mėgstate paįvairinti kasdienybę ir nevengiate gaminti maisto lauke, tuomet žinote, jog dujų balionai yra naudingi ne tik namuose, bet ir kieme. Dujų balionai gali būti naudojami viryklėms, degikliams, griliams, kepsninėms, metalo pjaustymo įrangai, o kartais net rūkykloms.

Dujinės rūkyklos yra ne pačios populiariausios. Jas pasirenka žmonės, vertinantys komfortą. Jos gerokai paprastesnės nei kitos rūkyklos. Nors tai tikrai ne pati galingiausia rūkykla, kokią galite įsigyti, ji kainuoja nebrangiai, todėl gali patraukti ne vieno dėmesį. Žmonės įvertina ne tik kainą, bet lengvą naudojimąsi. Dujine rūkykla lengva naudotis ne tik rūkant maisto produktus, bet ir po to, nes ji išvaloma itin lengvai.

Jei nusprendėte įsigyti dujinę rūkyklą, dujinį grilį ar kepsninę, tuomet Jums reikės ne tik įsigyti šią prekę, bet ir pasirinkti dujų balioną. Akivaizdu, jog dujine rūkykla nesinaudosite be dujų baliono. Pasirinkti dujų balioną yra daug paprasčiau nei rūkyklą ar kitą maisto ruošimo įrenginį. Tačiau vis tiek yra keli dalykai, į kuriuos verta atsižvelgti:

Dujų balionai yra skirtingų tūrių ir dujų masės. Rinkitės ne tik pagal kainą, bet atsižvelkite ir į tai.
Būtinai pažiūrėkite, koks yra ventilio sriegis.
Gali būti, jog Jūsų dujiniam prietaisui bus reikalingas dujų reduktorius. Jis reikalingas ne visiems. Jei norite sužinoti, ar Jums jis reikalingas, pažiūrėkite į dujinio prietaiso charakteristikas.
Pasidomėkite, ar dujų balionas atitinka ES standartus.

Kada gali prireikti dujų reduktoriaus?

Žmonės dažnai nustemba sužinoję, jog dujinei rūkyklai ar kitam dujiniam prietaisui reikės įsigyti ne tik dujų balioną, bet ir dujų reduktorių. Kai kuriems prietaisams dujų reduktorius yra tiesiog būtinas. Jei dujinio prietaiso charakteristikoje nenurodyta, ar Jums reikės dujų reduktoriaus, tuomet greičiausiai neprireiks. Dujų reduktoriaus gali prireikti tik tuo atveju, jei tai yra nurodyta dujinio prietaiso charakteristikoje. Jei norite įsigyti dujinį prietaisą, kuriam neprireiktų dujų reduktoriaus, tiesiog atidžiai peržiūrėkite charakteristikas. Visgi, jei jau turite dujinį prietaisą ir jam reikia dujų reduktoriaus, nenusiminkite. Jis kainuoja vos 10 - 20 eurų, todėl didelės finansinės žalos tikrai nepadarys.

Dujiniai balionai yra nebrangūs ir juos prižiūrėti yra itin lengva. Jei turite dujinį prietaisą, galite būti ramus. Pasirinkti reikiamą dujų balioną yra tikrai lengva. Svarbu tik atkreipti dėmesį į dujų baliono saugumą ir kitas savybes. Pasirinkite dujų balioną ir pradėkite ruošti gardžius valgius.

Filtrai
Rodoma prekių 1 / 1 iš 1
Butano dujų balionėlis TRTS-700

Jei mėgstate paįvairinti kasdienybę ir nevengiate gaminti maisto lauke, tuomet žinote, jog dujų balionai yra naudingi ne tik namuose, bet ir kieme. Dujų balionai gali būti naudojami viryklėms, degikliams, griliams, kepsninėms, metalo pjaustymo įrangai, o kartais net rūkykloms. Dujinės rūkyklos yra ne pačios populiariausios. Jas pasirenka žmonės, vertinantys komfortą. Jos gerokai paprastesnės nei kitos rūkyklos. Nors tai tikrai ne pati galingiausia...

2,29 €

Rodoma prekių 1 / 1 iš 1